Libanon a Cyprus z Bratislavy v rámci jednej cesty s letenkami od 50€

12.Jan 2020 | 19:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa blízsky východ cyprus paphos bejrút libanon letenky na cyprus letenky do libanonu letisko bratislava ryanair

Vďaka nízkym cenám leteniek máme možnosť navštíviť nejednú zaujímavú destináciu. Aj tento dnešný tip bude o dvoch takýchto destináciách. V rámci jednej cesty navštívime Cyprus a Libanon. Prvou zastávkou bude Cyprus, ostrov s jedinečnou prírodou, množstvom archeologických nálezísk a búrlivou históriou. Ďalšou zastávkou bude Libanon. Libanonský Bejrút nepatrí medzi vyhľadávané turistické ciele. Skôr naopak. O to viac prekvapí jeho zaradenie medzi nové mestské divy sveta.


Cestu absolvujeme s let.spoločnosťou Ryanair na trase ako sme písali vyššie a to Bratislava - Paphos - Bejrút - Paphos - Bratislava. Itinerár takejto cesty môže vypadať následovne:


  • 21.2.2020 Bratislava - Paphos
  • 24.2.2020 Paphos - Bejrút
  • 28.2.2020 Bejrút - Paphos
  • 02.3.2020 Paphos - Bratislava


Podľa itineráru je potrebné urobiť si 2 rezervácie. Tou prvou bude rezervácia spiatočných leteniek na trase Bratislava - Paphos - Bratislava v termíne 21.2. - 2.3.2020. Druhou bude rezervácia spiatočných leteniek na trase Paphos - Bejrút- Paphos v termíne 24-28 február 2020. Obe tieto cesty absolvujeme s let.spoločnosťou Ryanair.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

KALENDÁR TERMÍNOV BRATISLAVA - PAPHOS

Podmienky vstupu do Libanonu

Na vstup do Libanonu sa potrebujú občania SR preukázať cestovným pasom s minimálnou platnosťou najmenej 6 mesiacov odo dňa vstupu na jeho územie. Vstupné víza na obdobie 30 dní sú občanom SR udeľované pri vstupe do krajiny (na letisku, alebo hraničných prechodoch) bezplatne.


Upozorňujeme, že cudzinci, ktorí majú v pase vízum alebo pečiatku izraelských orgánov, majú do krajiny vstup zakázaný!Libanon a Cyprus z Bratislavy v rámci jednej cesty


Libanon a Cyprus z Bratislavy v rámci jednej cesty