LIBANON: Bejrút z Budapešti s letenkami od 169€ alebo z Viedne od 179€

04.Jún 2018 | 10:27
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť Blízky východ aegean airlines libanon letenky do libanonu bejrút letenky do bejrútu

Libanonský Bejrút nepatrí medzi vyhľadávané turistické ciele. Skôr naopak. O to viac prekvapí jeho zaradenie medzi nové mestské divy sveta. Mesto niekoľkokrát zničené, ale európsky pôsobiace, moderné mesto sa pýši úžasnou históriu, ktorá tu na vás striehne na každom roku.

K ceste do Libanonu môžete využiť ponuku let.spoločnosti Aegean Airlines s odletom z Budapešti do Bejrútu už od 169€. V cene letenky je len jedna príručná batožina s hmotnosťou do 8kg. Letenky sú dostupné v termínoch od septembra do novembra 2018.

V prípade odletu z Viedne do Bejrútu zaplatíte za spiatočné letenky 179€. V takomto prípade sú termíny dostupné od od septembra 2018 do marca 2019.


► Letenky napríklad v termíne 4-11 október 2018.

► Ubytovanie v Bejrúte už od 20€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Bejrút od 169€

Kalendár termínov Viedeň - Bejrút 179€

Vyhľadať ubytovanie v Libanone


Podmienky vstupu do Libanonu

Na vstup do Libanonu sa potrebujú občania SR preukázať cestovným pasom s minimálnou platnosťou najmenej 6 mesiacov odo dňa vstupu na jeho územie. Vstupné víza na obdobie 30 dní sú občanom SR udeľované pri vstupe do krajiny (na letisku, alebo hraničných prechodoch) bezplatne.


Upozorňujeme, že cudzinci, ktorí majú v pase vízum alebo pečiatku izraelských orgánov, majú do krajiny vstup zakázaný!Bejrút z Budapešti s letenkami od 169 eur