LIBANON: Bejrút z Viedne s letenkami od 60€

11.Jan 2020 | 19:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Blízky východ libanon bejrút laudamotion letenky do libanonu letenky do bejrútu

Libanonský Bejrút nepatrí medzi vyhľadávané turistické ciele. Skôr naopak. O to viac prekvapí jeho zaradenie medzi nové mestské divy sveta. Alebo nie? Veď niekoľkokrát zničené, ale európsky pôsobiace, moderné mesto sa pýši úžasnou históriu, ktorá tu na vás striehne na každom roku. Spolu so symbolmi rôznych kultúr i luxusu, striedajúcimi sa so spomienkami na nedávne ťažké časy.

K ceste do Libanonu môžete využiť ponuku let.spoločnosti Laudamotion s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Bejrútu už od 60€. Letenky do Bejrútu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca jún 2020.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 10-17 jún 2020.

► Ubytovanie v Bejrúte už od 20€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY DO Jordánska

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - Bejrút 60€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V LIBANONE

Podmienky vstupu do Libanonu

Na vstup do Libanonu sa potrebujú občania SR preukázať cestovným pasom s minimálnou platnosťou najmenej 6 mesiacov odo dňa vstupu na jeho územie. Vstupné víza na obdobie 30 dní sú občanom SR udeľované pri vstupe do krajiny (na letisku, alebo hraničných prechodoch) bezplatne.


Upozorňujeme, že cudzinci, ktorí majú v pase vízum alebo pečiatku izraelských orgánov, majú do krajiny vstup zakázaný!Bejrút z Viedne s letenkami od 60 eur