LIBANON: Bejrút z Budapešti s letenkami od 171€

20.Mar 2018 | 09:39
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: libanon letenky do libanonu bejrút letenky do bejrútu letisko budapešť aegean airlines Blízky východ

Libanonský Bejrút nepatrí medzi vyhľadávané turistické ciele. Skôr naopak. O to viac prekvapí jeho zaradenie medzi nové mestské divy sveta. Alebo nie? Veď niekoľkokrát zničené, ale európsky pôsobiace, moderné mesto sa pýši úžasnou históriu, ktorá tu na vás striehne na každom roku. Spolu so symbolmi rôznych kultúr i luxusu, striedajúcimi sa so spomienkami na nedávne ťažké časy.

K ceste do Libanonu môžete využiť ponuku let.spoločnosti Aegean Airlines s odletom z Budapešti do Bejrútu už od 171€. V cene letenky je len jedna príručná batožina. Letenky za túto sumu sú dostupné v malom počte počas mesiaca máj 2018.


► Letenky napríklad v termíne 24-31 máj 2018.

► Ubytovanie v Bejrúte už od 20€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Bejrút od 171€

Vyhľadať ubytovanie v Libanone


Podmienky vstupu do Libanonu

Na vstup do Libanonu sa potrebujú občania SR preukázať cestovným pasom s minimálnou platnosťou najmenej 6 mesiacov odo dňa vstupu na jeho územie. Vstupné víza na obdobie 30 dní sú občanom SR udeľované pri vstupe do krajiny (na letisku, alebo hraničných prechodoch) bezplatne.


Upozorňujeme, že cudzinci, ktorí majú v pase vízum alebo pečiatku izraelských orgánov, majú do krajiny vstup zakázaný!Libanonský Bejrút z Budapešti s letenkami od 171 eur