Lisabon a Miami v rámci jednej cesty s letenkami už od 439€

14.Mar 2017 | 00:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa Severná Amerika porugalsko usa miami Lisabon letenky do lisabonu letenky do Miami tap portugal letisko viedeň

Dnes sme si pre vás pripravili ďalší so zaujímavých tipov na cestu, v rámci ktorej môžete navštíviť dve atraktívne destinácie. Tou prvou zastávkou na našej ceste, v ktorej strávime 3 noci, bude Lisabon. Spoznajte mesto z ktorého vyplával na svoje cesty za objavovaním moreplavec Vasco de Gama. Z Lisabonu sa presunieme na slnečnú Floridu a to do Miami. Mesto ponúka okrem krásnych pláží a dovolenkovej atmosféry aj viaceré zábavné parky, vodné aktivity či zaujímavé miesta. Za návštevu známa štvrť Little Havana alebo napríklad aj známa Miami Beach so svojimi budovami v štýle Art-Déco.

K takejto ceste môžeme využiť zaujímavú ponuku leteniek od let.spoločnosti TAP Portugal s odletom z Viedne na trase cez Lisabon do Miami za cenu už od 439€. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiacov január a február 2018. Ak by ste túto cestu chceli absolvovať ešte tento rok, tak letenky počas mesiaca november a december 2017 sú dostupné už od 479€.

V cene letenky je jedna príručná batožina do 10kg a jedna zapísaná batožina do podpalubia o váhe do 23kg. Kalendáre termínov a cien leteniek sú s pevnou dĺžkou pobytu v Lisabone a tou sú 3 noci. Dĺžka pobytu v Miami je ľubovolne voliteľná podľa dostupnosti termínov.


Príkladový itinerár cesty

  • 17.1.2018 Viedeň - Lisabon
  • 20.1.2018 Lisabon - Miami
  • 29.1.2018 Miami - Viedeň


Viedeň - Lisabon - Miami - Viedeň 439€

Viedeň - Lisabon - Miami - Viedeň 479€


Vyhľadať ubytovanie v lisabone

Vyhľadať ubytovanie v miami


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.