Lisabon a Porto z Budapešti v rámci jednej cesty už od 49€

24.Aug 2016 | 16:28
Autor: Michal
Kategória: Lacné letenky
Značky: Lisabon európa portugalsko porto letenky do portugalska wizzair ryanair letisko budapešť

Našli sme pre Vás cenovo zaujímavú kombináciu letov do portugalských miest Porto a Lisabon. Portugalsko láka svojou polohou, históriou a jedinečnosťou. Teraz máte možnosť vychutnať si obe významné mestá súčasne.

Lisabon leží na západnom okraji Európy a tak bol dlhé stáročia bránou do ďalekého sveta. Vychutnajte si pohľad na miestny prístav, z ktorého vyplával na cesty za objavovaním neznámeho a ďalekého sveta moreplavec Vasco de Gama. Tento historický vplyv bývalej koloniálnej mocnosti je cítiť v tomto významnom európskom meste ešte aj dnes a tak máte pocit, ako by ste boli na viacerých kontinentoch súčasne.

Porto, mesto ktoré je preslávené nielen svetoznámym portským vínom, ale nachádza sa tu aj najvyššia stavba v Portugalsku ležiaca v historickom centre mesta patriaceho do svetového kultúrneho dedičstva vás tiež určite zaujme. Mesto je obklopené pobrežím Atlantiku po ktorom sa môžete poprechádzať a vychutnať si nezapomenuteľné západy slnka.

Ak patríte k tým, ktorých fascinujú mestá so zaujímavou polohou, silným kultúrnym vplyvom a bohatou históriou, je práve ten pravý čas na objavenie týchto portugalských miest. K ceste môžete využiť tento tip na letenky na trase Budapešť -> Porto -> Lisabon -> Budapešť za 59€.

K takejto ceste budeme potrebovať 3 jednosmerné letenky. Dve budú s let. spoločnosťou Wizzair. Jedna bude na trase z Budapešti do Porta a druhá z Lisabonu do Budapešti. Tretia letenka bude od let.spoločnosti Ryanair na trase Porto - Lisabon. Všetky tri letenky je potrebné rezervovať samostatne, to znamená každú zvlášť. V cene leteniek je len jedna malá príručná batožina do 10kg o rozmeroch 42cm x 32cm x 25cm.

Najlacnejšie letenky sú dostupné v počas mesiaca november a december 2016.


Itinerár výletu
  • 04.12.2016 Budapešť -> Porto s WizzAir za 19€
  • 09.12.2016 Porto -> Lisabon s Ryanair za 10€
  • 14.12.2016 Lisabon - > Budapešť s WizzAir za 20€


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 50€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať letenky Budapešť - Porto / Lisabon - Budapešť

Vyhľadať a rezervovať letenky Porto - Lisabon


Vyhľadať ubytovanie v Porte

Vyhľadať ubytovanie Lisabone