Lisabon z Budapešti s letenkami už od 39€

21.Aug 2016 | 21:19
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa portugalsko Lisabon letenky do portugalska letenky do lisabonu

Našli sme pre Vás výhodné ceny letov do Lisabonu. Hlavného a najväčšieho mesta Portugalska, ktoré láka svojou polohou, históriou a jedinečnosťou.

Toto zaujímavé mesto leží na západnom okraji Európy a tak bolo dlhé stáročia bránou do ďalekého sveta. Vychutnajte si pohľad na miestny prístav, z ktorého vyplával na cesty za objavovaním neznámeho a ďalekého sveta moreplavec Vasco de Gama. Tento historický vplyv bývalej koloniálnej mocnosti je cítiť v tomto významnom európskom meste ešte aj dnes a tak máte pocit, ako by ste boli na viacerých kontinentoch súčasne. Dnes už takú slávu Lisabon nemá, ale historické centrum a kľukaté uličky vám ju určite pripomenú. Medzi najznámejšie zaujímavosti patrí pozemná lanovka, pripomínajúca električku, ktorou sa môžete previesť po strmých uličkách v historickom centre mesta no a okrem významných historických stavieb aj novší znak mesta a to most 25. Apríla, ktorý svojou červenou farbou pripomína nemenej známy Golden Gate a prejsť sa po ňom, bude pre vás určite nezabudnuteľné.

Ak patríte k tým, ktorých fascinujú mestá so zaujímavou geografickou polohou, zo silným kultúrnym vplyvom a bohatou históriou, je to práve ten pravý čas na objavenie tejto najzápadnejšej európskej metropoly.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do portugalského Lisabonu už od 12180Ft (cca 39€) – cena platí len dnes pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 62€. V cene je malá príručná batožina. Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 40€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 60€. Letenky za túto cenu sú dostupné v mesiaci november 2016.


► Letenky napríklad v termíne 18-25 november 2016.

► Ubytovanie v Lisabone už od 33€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 50€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie