Lisabon z Viedne v júnových termínoch s letenkami od 45€

27.Apr 2019 | 09:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko viedeň európa Lisabon portugalsko letenky do portugalska letenky do lisabonu wizzair

Lisabon, mesto z ktorého vyplával na svoje cesty za objavovaním ďalekého sveta moreplavec Vasco de Gama. Vydajte sa ja vy objavovať lisabonské historické centrum a kľukaté uličky. Ak patríte k tým, ktorých fascinujú mestá so silným kultúrnym vplyvom a bohatou históriou, tak Lisabon je to správne mesto.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Lisabonu už od 45€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky z Viedne do Lisabonu sú dostupné v termínoch počas mesiaca jún 2019.

Letenky za túto cenu sú dostupné od mája do augusta 2019.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 5-17 jún 2019.

► Ubytovanie v Lisabone už od 33€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

KALENDÁR TERMÍNOV BUDAPEŠŤ - LISABON

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE  • Využite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie
  • Využite zľavový kupón spoločnosti Booking.com a získajte späť 10% z ceny ubytovania


  • Lisabon – Európske San Francisco

    Golden Gate Bridge, Socha Spasiteľa, adrenalínové historické električky, v ktorých vám bude tuhnúť krv v žilách. Áno, možno vás napadlo San Francisco alebo Rio de Janeiro, ale reč nie je vôbec o Amerike. Všetky tieto atrakcie máte na dosah v jednom z hlavných európskych miest – Lisabone. Spolu s najväčšou technologickou konferenciou na svete – Web Summitom, ktorá sa koná každoročne v novembri, môžete spojiť príjemnú návštevu s technologickými novinkami. Na skok máte aj pútnickú Fatimu, kde sa pred sto rokmi v roku 1917 údajne zjavila Panna Mária... čítať ďalej    Lisabon z Viedne v júnových termínoch s letenkami od 45 eur