LITVA: Vilnius z Viedne cez letné prázdniny s letenkami od 20€

28.Jún 2020 | 13:24
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: litva letisko viedeň laudamotion letenky do litvy Vilnius letenky do Vilniusu ryanair pobaltie

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Laudamotion/Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Vilnius už od 20€. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca júl a august 2020.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Vilniusu v termíne 20-27 júl 2020.

► Ubytovanie vo Vilniuse už od 7€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY VIEDEŇ - Vilnius

Kalendár termínov Viedeň - Vilnius

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE Vo Vilniuse

Autobusom po Pobaltí. Na skok, pivo a polievku do Vilniusu - 1.časť

Pobaltie som mala v hľadáčiku pekne dlho. Akurát sa zdalo, že nikdy nebude ten správny čas. Minulé leto som si zaumienila, že sa tam proste v auguste, kým je ešte príjemné počasie, vyberiem. Škoda len, že ma táto myšlienka neposadla, kým stáli letenky menej ako 300 eur. Ani to ma tentoraz neodradilo a hľadala som, až som našla. Autobus, ktorý premával na trase Bratislava – Riga zo zastávkou vo Vilniuse. S ktorým som za desať dní objavila tri baltské metropoly a pár dobre ukrytých pokladov. Prejdi ich spolu so mnou v niekoľkodielnom cestopise s prvou zastávkou v Litve... čítať ďalejVilnius z Viedne cez letné prázdniny s letenkami od 20 eur