MADEIRA: Spiatočné letenky z Viedne od 143€

16.Júl 2018 | 12:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa madeira portugalsko letenky na madeiru klm Transavia letisko viedeň funchal

Madeira je portugalské súostrovie známe najmä pre prekrásne túry prírodou, počas ktorých si tu môžete vyvetrať hlavu prakticky celoročne. Aj preto sa Madeire hovorí ostrovy večnej jari. Okrem hodín prechádzok a túr na rozkvitnutom zelenom ostrove pozdlž levád (kanálov, ktoré kedysi slúžili na prepravovanie vody naprieč ostrovom) zaujme aj miestna kuchyňa. Ak vás pláže až tak nelákajú, na Madeiru by ste určite mali zavítať!

K ceste môžete môžete využiť ponuku od let.spoločností KLM a Transavia s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Funchalu na Madeire od 143€. V cene spiatočnej letenky JE LEN JEDNA PRÍRUČNÁ BATOŽINA o váhe do 10kg o rozmeroch 55cm x 35cm x 23cm a jedna menšia príručná batožina s rozmermi max. 40cm x 30cm x 15cm a váhou do 2kg. Letenky za túto sumu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti KLM.

Letenky na Madeiru sú dostupné v termínoch od novembra 2018 do februára 2019.


► Letenky napríklad v termíne 11-17 december 2018.

► Ubytovanie na Madeire už od 12€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke KLM

Kalendár termínov Viedeň - Madeira 169€

Vyhľadať ubytovanie na MadeireVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie.
Funchal. Klenot ostrova večnej jari

Mám rada mestá pri mori. S prístavom, z ktorého vyrážajú lode do všetkých smerov. S plážami na dosah ruky, pospájanými nekonečnou promenádou, kde sa mieša vôňa tradičných špecialít a morskej soli. Mestá ako elegantný Funchal. Slnkom zaliaty klenot a stred vesmíru zvaného Madeira. Z ktorého hľadiska? Z úplne každého.... čítať ďalej

Madeira. Ostrov nezabudnuteľných zážitkov.

Ostrov kvetov, večnej jari. Perla Atlantiku. Niektoré z desiatok pomenovaní jedného neskutočného miesta, ktoré som za 12 dní precestovala krížom-krážom. Nevidela som každučký kút Madeiry, no „ochutnala" som vysoké hory, čarovnú prírodu, ľadové more i miestne špeciality. Zažila veľa z toho najlepšieho. To, čo odporúčam zažiť aj tebe.... čítať ďalejMADEIRA - Spiatočné letenky z Viedne od 143 eur