Madeira spolu s návštevou Lisabonu a Porta s letenkami od 67€

12.Sep 2019 | 11:22
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letisko budapešť Lisabon portugalsko letenky do portugalska letenky do lisabonu wizzair easyJet funchal letenky na madeiru madeira porto

Vyrazte na ostrov večnej raji. Už teraz nás čakajú vysoké hory, ku ktorým sa vydáme sa popri levadách. Alebo pláže lákajúce zvukom šumiaceho mora a stále horúcimi slnečnými lúčmi. Po ceste nás neminie jedna príjemná zastávka a to Lisabon. Mesto z ktorého vyplával na svoje cesty za objavovaním ďalekého sveta moreplavec Vasco de Gama.

No a pri spiatočnej ceste nás čaká Porto. Mesto preslávené nielen svetoznámym portským vínom, ale nachádza sa tu aj najvyššia stavba v Portugalsku ležiaca v historickom centre mesta patriaceho do svetového kultúrneho dedičstva. Mesto je obklopené pobrežím Atlantiku po ktorom sa môžete poprechádzať a vychutnať si nezabudnuteľné západy slnka.

Aktuálna kombinácia leteniek od let.spoločností Wizzair a easyJet nám umožní poskladať takúto cestu na trase Viedeň – Lisabon – Madeira – Porto – Budapešť už od ceny 67€. V cene leteniek je len jedna malá príručná batožina (40 × 30 × 20 cm) na palube lietadla, umiestnená pod sedadlom.

Najlacnejšie letenky sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca november a december 2019.


► Cesta napríklad v termíne 1-7 december 2019.


Itinerár cesty

  • 01.12.2019 Viedeň – Lisabon
  • 03.12.2019 Lisabon – Madeira
  • 05.12.2019 Madeira - Porto
  • 07.12.2019 Porto – Budapešť


Ako rezervovať letenky

K realizácii takéhoto itineráru budeme musieť urobiť 3 samostatné rezervácie. Prvá bude rezervácia leteniek let.spoločnosti Wizzair na trase Viedeň – Lisabon v termíne 1.12.2019 za cenu 10€ za osobu. Druhá rezervácia bude tak isto u spoločnosti Wizzair na trase Porto - Budapešť za cenu 10€. Táto cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB.

Tretia rezervácia rezervácia bude na trase Lisabon – Madeira – Porto s let.spoločnosťou easyJet v termíne 3-5 december 2019 s cenou letenky 47€ za osobu.

Všetky ceny leteniek na základe príkladového itinerára sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!


Vyhľadať letenky na stránke Wizzair

Vyhľadať letenky na stránke easyjet


Vyhľadať ubytovanie na Madeire

Vyhľadať ubytovanie v Lisabone

Vyhľadať ubytovanie v Porte


Funchal. Klenot ostrova večnej jari

Mám rada mestá pri mori. S prístavom, z ktorého vyrážajú lode do všetkých smerov. S plážami na dosah ruky, pospájanými nekonečnou promenádou, kde sa mieša vôňa tradičných špecialít a morskej soli. Mestá ako elegantný Funchal. Slnkom zaliaty klenot a stred vesmíru zvaného Madeira. Z ktorého hľadiska? Z úplne každého.... čítať ďalej


Madeira. Ostrov nezabudnuteľných zážitkov.

Ostrov kvetov, večnej jari. Perla Atlantiku. Niektoré z desiatok pomenovaní jedného neskutočného miesta, ktoré som za 12 dní precestovala krížom-krážom. Nevidela som každučký kút Madeiry, no „ochutnala" som vysoké hory, čarovnú prírodu, ľadové more i miestne špeciality. Zažila veľa z toho najlepšieho. To, čo odporúčam zažiť aj tebe.... čítať ďalej