Madrid s letenkami z Bratislavy už od 40€

01.Nov 2016 | 19:05
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa španielsko madrid letenky do španielska letenky do madridu

Ďalší zo zaujímavých tipov, kam si môžte urobiť výlet koncom tohto alebo začiatkom budúceho roka. Vyberte sa na potulka španielskym kráľovským mestom Madrid a to priamo z Bratislavy. V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Madridu už od 40€. V cene letenky je príručná batožina do 10kg. V prípade zapísanej batožiny do hmotnosti max. 15kg je príplatok za túto batožinu 38€. Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiacov december a január.


► Letenky napríklad v termíne 2-12 december 2016.

► Ubytovanie v Madride už od 9€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Madridu

Vyhľadať ubytovanie v Madride


Doprava z letiska Madrid-Barajas

Všetky lety prevádzkuje Ryanair z terminálu T1. Na dopravu z terminálu T1 môžeme použiť:

  • Autobus – linka 101 alebo 200 – cena lístka 1,50€
  • Metro – linka 8 – cena lístka 5€ (extra príplatok za letisko)


Z našich cestopisov

Na siedmy deň stvoril Madrid!
Je úplne jedno odkiaľ ste, akí ste, aký máte bedeker, plán, morálku či osobný kódex. Tu platí pre všetkých dočasných madrileños iba jeden zákon: spí sa minimálne, užíva maximálne. Slovami majstra Hemingwaya: „V Madride nikto nelíha na lôžko, pokiaľ nepokorí noc."

Aperitív. Cestovateľská rovnica ja + môj milý = Madrid nevzklíčila náhodou, keďže sme tam mali priamu spojku z rodnej hrudy (frajírova sestra na stáži). Poviem vám, je vskutku nádherné, keď sa vďaka „madridskej" spojke vyhnete neefektívnym podnikom (pivo bez voltov) a zároveň spolu vystopujete nové miesta s poctivými voltios! No skôr, ako sa začnete nabíjať, myslite na základné pravidlo: Madrid nie je Barcelona, holúbkovia! Keď si to ujasnite ešte na domácej pôde, uniknete nutkavému pocitu (neférového) porovnávania španielskych „súrodencov"... <čítať ďalej>