ŠPANIELSKO: Madrid na predĺžený víkend s letenkami od 27€

20.Aug 2018 | 18:07
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letisko budapešť španielsko madrid letenky do španielska letenky do madridu wizzair

Madrid, kráľovské mesto, ktoré tak trochu leží v tieni nemenej slávnej Barcelony. A pritom je to moderné mesto s modernou infraštruktúrou, kde si viaceré pamiatky a časti mesta zachovali svoj historický charakter. Je to mesto plné života, kultúry, tradícií ale hlavne histórie, ktorá bude na vás dýchať doslova na každom kroku.

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Madridu už od 8580Ft (cca 27€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky.

Najlacnejšie letenky z Budapešti do Madridu sú dostupné v termínoch počas mesiaca november 2018.


► Letenky do Madridu v termíne 22-25 november 2018.

► Ubytovanie v Madride už od 20€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY DO MADRIDU

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V MADRIDEVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie.Doprava z letiska Madrid-Barajas

Všetky lety prevádzkuje Ryanair z terminálu T1. Na dopravu z terminálu T1 môžeme použiť:

  • Autobus – linka 101 alebo 200 – cena lístka 1,50€
  • Metro – linka 8 – cena lístka 5€ (extra príplatok za letisko)


Z našich cestopisov

Na siedmy deň stvoril Madrid!
Je úplne jedno odkiaľ ste, akí ste, aký máte bedeker, plán, morálku či osobný kódex. Tu platí pre všetkých dočasných madrileños iba jeden zákon: spí sa minimálne, užíva maximálne. Slovami majstra Hemingwaya: „V Madride nikto nelíha na lôžko, pokiaľ nepokorí noc."

Aperitív. Cestovateľská rovnica ja + môj milý = Madrid nevzklíčila náhodou, keďže sme tam mali priamu spojku z rodnej hrudy (frajírova sestra na stáži). Poviem vám, je vskutku nádherné, keď sa vďaka „madridskej" spojke vyhnete neefektívnym podnikom (pivo bez voltov) a zároveň spolu vystopujete nové miesta s poctivými voltios! No skôr, ako sa začnete nabíjať, myslite na základné pravidlo: Madrid nie je Barcelona, holúbkovia! Keď si to ujasnite ešte na domácej pôde, uniknete nutkavému pocitu (neférového) porovnávania španielskych „súrodencov"... čítať ďalejMadrid na predĺžený víkend s letenkami od 27 eur