LETENKY DO ŠPANIELSKA: Madrid z Budapešti v novembrových termínoch od 30€

11.Aug 2017 | 17:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: španielsko európa madrid letenky do madridu letenky do španielska letisko budapešť wizzair

Madrid, kráľovské mesto, ktoré tak trochu leží v tieni nemenej slávnej Barcelony. A pritom je to moderné mesto s modernou infraštruktúrou, kde si viaceré pamiatky a časti mesta zachovali svoj historický charakter. Je to mesto plné života, kultúry, tradícií ale hlavne histórie, ktorá bude na vás dýchať doslova na každom kroku.

Medzi najznámejšie pamiatky patrí Kráľovský palác, Kráľovské divadlo, park Buen Retiro alebo budova Národnej knižnice. Určite za návštevu stoja aj známe múzea umenia ako napríklad Museo del Prado, múzeum moderného umenia Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía a Museo Thyssen-Bornemisza. V máji, v čase, na ktorý sme pre vás akciové letenky našli, si ich atmosféru vychutnáte aj vonku na jarnom slnku.

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti WizzAir si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Madridu už od 9180Ft (cca 30€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 14980Ft (cca 49€). Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky.

Poplatok za zapísanú batožinu do 20kg je 43€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 56€. Najlacnejšie letenky sú dostupné v termínoch počas mesiaca november 2017.


► Letenky do Madridu v termíne 15-22 november 2017.

► Ubytovanie v Madride už od 9€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Madridu

Vyhľadať ubytovanie v MadrideVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Doprava z letiska Madrid-Barajas

Všetky lety prevádzkuje Ryanair z terminálu T1. Na dopravu z terminálu T1 môžeme použiť:

  • Autobus – linka 101 alebo 200 – cena lístka 1,50€
  • Metro – linka 8 – cena lístka 5€ (extra príplatok za letisko)


Z našich cestopisov

Na siedmy deň stvoril Madrid!
Je úplne jedno odkiaľ ste, akí ste, aký máte bedeker, plán, morálku či osobný kódex. Tu platí pre všetkých dočasných madrileños iba jeden zákon: spí sa minimálne, užíva maximálne. Slovami majstra Hemingwaya: „V Madride nikto nelíha na lôžko, pokiaľ nepokorí noc."

Aperitív. Cestovateľská rovnica ja + môj milý = Madrid nevzklíčila náhodou, keďže sme tam mali priamu spojku z rodnej hrudy (frajírova sestra na stáži). Poviem vám, je vskutku nádherné, keď sa vďaka „madridskej" spojke vyhnete neefektívnym podnikom (pivo bez voltov) a zároveň spolu vystopujete nové miesta s poctivými voltios! No skôr, ako sa začnete nabíjať, myslite na základné pravidlo: Madrid nie je Barcelona, holúbkovia! Keď si to ujasnite ešte na domácej pôde, uniknete nutkavému pocitu (neférového) porovnávania španielskych „súrodencov"... čítať ďalej