MALAJZIA: Kuala Lumpur z Viedne s letenkami od 349€

19.Sep 2019 | 18:55
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko viedeň ázia kuala lumpur letenky do kuala lumpur malajzia letenky do ázie China Southern Airlines

Poznáme ho predovšetkým ako mesto mrakodrapov takmer dotýkajúcich sa neba. Mesto obrovských nákupných centier a luxusných nočných podnikov. Nenechajte si ujsť letenky do Kuala Lumpur.

V aktuálnej akcii od let.spoločnosti China Southern Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Kuala Lumpur už od 349€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky do Kuala Lumpur sú dostupné pre cesty v termínoch od januára do apríla 2020.


► Letenky napríklad v termíne 16-27 január 2020.

► Ubytovanie v Kuala Lumpur už od 5€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - KUALA LUMPUR 349€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE v Kuala Lumpur

Podmienky vstupu do Malajzie

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje občanom SR platný cestovný pas.


Všeobecné informácie pre turistov a cestujúcich

Prímorské turistické destinácie v Malajzii sú v letnom období prístupné na západnom i východnom pobreží Malajzijského polostrova. Východné pobrežie má monzúnové obdobie v období október – marec, kedy sú letoviská hlavne na ostrovoch v tejto oblasti zatvorené. Pred cestou do oblasti ostrova Sipadan v štáte Sabah za účelom snorklovania a potápania je potrebné vedieť, že počet turistov je v tejto oblasti regulovaný a cestu do tejto oblasti vrátane ubytovania je potrebné si dopredu zabezpečiť cez turistické kancelárie.Kuala Lumpur z Viedne s letenkami od 349 eur