Malajzia - ostrov Langkawi z Budapešti, Prahy a Viedne od 499€

19.Mar 2017 | 16:32
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: langkawi ázia malajzia letenky do ázie letenky do malajzie letenky na langkawi letisko budapešť letisko praha letisko viedeň

Langkawi, ostrov ležiaci medzi Malajziou a Thajskom, na okraji Andamanského mora. Ak dávate prednosť kľudnému vylihovaniu na pláži, tak tento ostrov bude tou správnou voľbou. Vybrať si môžete pláže s nádhernou tyrkysovou vodu ako napríklad Pantai Cenang, PantaiKok, Pantai Tengah, Datai Bay, Burau Bay alebo navštívte pláž Pantai Pasir Hitam s charakteristickým čiernym pieskom. Ak sa chcete pokochať pohľadom na Langkawi, tak využite najväčšiu atrakciu, Cable Car. Je to lanovka, ktorou sa dá vyviesť vysoko nad ostrov, odkiaľ je nádherný výhľad dokonca až na ostrovy južného Thajska.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti British Airways a Malaysia Airline si môžete si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti a Prahy na ostrov Langkawi za cenu už od 499€. V prípade odletu z Viedne zaplatíte za letenky od 524€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od septembra 2017 do januára 2018.


► Letenky napríklad v termíne 2-10 novembra 2017.

► Ubytovanie v Langkawi už od 4€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Langkawi 499€

Kalendár termínov Praha - Langkawi 499€

Kalendár termínov Viedeň - Langkawi 524€


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Malajzie

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje občanom SR platný cestovný pas.

Všeobecné informácie pre turistov cestujúcich do Malajzie

Prímorské turistické destinácie v Malajzii sú v letnom období prístupné na západnom i východnom pobreží Malajzijského polostrova. Východné pobrežie má monzúnové obdobie v období október – marec, kedy sú letoviská hlavne na ostrovoch v tejto oblasti zatvorené. Pred cestou do oblasti ostrova Sipadan v štáte Sabah za účelom snorklovania a potápania je potrebné vedieť, že počet turistov je v tejto oblasti regulovaný a cestu do tejto oblasti vrátane ubytovania je potrebné si dopredu zabezpečiť cez turistické kancelárie.