MALAJZIA: Ostrov Penang s Qatar Airways od 376€

27.Okt 2017 | 12:15
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: penang ázia malajzia letenky do ázie letenky do malajzie letenky na penang qatar airways letisko budapešť

Kedysi obchodná križovatka, dnes svetoznáma exotická destinácia. Reč je malajskom ostrove Penang, v ktorého historickom meste George Town sa snúbia tie najrozmanitejšie a najvzrušujúcejšie kultúry Malajzie, Ázie, ale i Európy. Aj preto prischla Penangu prezývka „Perla Orientu". Objavte ju aj jej prekrásne pláže s tým najjemnejším pieskom s letenkami od let.spoločnosti Qatar Airways.

Aktuálne si môžete rezervovať spiatočné letenky z Budapešti na Penang to za cenu už od 376€. Letenky za túto cenu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti Qatar Airways. V cene letenky je príručná batožina a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 30kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte od februára do marca 2018.


► Letenky napríklad v termíne 12-20 február 2018.

► Ubytovanie na Penang už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránkach Qatar Airways

Kalendár termínov Budapešť - Penang 419€

Vyhľadať ubytovanie PenangPodmienky vstupu do Malajzie

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje občanom SR platný cestovný pas.

Všeobecné informácie pre turistov cestujúcich do Malajzie

Prímorské turistické destinácie v Malajzii sú v letnom období prístupné na západnom i východnom pobreží Malajzijského polostrova. Východné pobrežie má monzúnové obdobie v období október – marec, kedy sú letoviská hlavne na ostrovoch v tejto oblasti zatvorené. Pred cestou do oblasti ostrova Sipadan v štáte Sabah za účelom snorklovania a potápania je potrebné vedieť, že počet turistov je v tejto oblasti regulovaný a cestu do tejto oblasti vrátane ubytovania je potrebné si dopredu zabezpečiť cez turistické kancelárie.