MALAJZIA: Ostrov Penang z Viedne s letenkami od 365€

21.Sep 2019 | 11:05
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: penang letisko viedeň ázia malajzia letenky do ázie China Southern Airlines letenky do malajzie letenky na penang

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti China Southern Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne na Penang už od 365€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky na Penang sú dostupné pre cesty v termínoch od januára do apríla 2020.

Cestou absolvuješ jeden prestup v čínskom Kantone a technický stop v Urumči – kde po novom už nepotrebuješ tranzitné víza.

* Lety leteckej spoločnosti China Southern do Kantonu (CAN) majú technický stop v meste Urumči (URC). Pasažieri, ktorí cez Čínu letia do tretej krajiny, po novom už nepotrebujú tranzitné víza v meste Urumči (URC), musia však odletieť z Číny do 24 hodín od pristátia v Urumči (URC).

Výnimka platí iba pre cestujúcich, ktorí letia linkou CZ6022 do Urumči (URC) a po technickom stope, pod rovnakým číslom letu CZ6022, pokračujú do Kantonu (CAN) a ďalej do finálnej destinácie v tretej krajine.

Akciové kalendáre Pelikána sú nastavené tak, aby letenky cestujúcich spĺňali tieto podmienky.


► Letenky napríklad v termíne 15-26 február 2020.

► Ubytovanie na Penang už od 6€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - PENANG 365€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE na ostrove PENANG

Podmienky vstupu do Malajzie

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje občanom SR platný cestovný pas.

Všeobecné informácie pre turistov cestujúcich do Malajzie

Prímorské turistické destinácie v Malajzii sú v letnom období prístupné na západnom i východnom pobreží Malajzijského polostrova. Východné pobrežie má monzúnové obdobie v období október – marec, kedy sú letoviská hlavne na ostrovoch v tejto oblasti zatvorené. Pred cestou do oblasti ostrova Sipadan v štáte Sabah za účelom snorklovania a potápania je potrebné vedieť, že počet turistov je v tejto oblasti regulovaný a cestu do tejto oblasti vrátane ubytovania je potrebné si dopredu zabezpečiť cez turistické kancelárie.Ostrov Penang z Viedne s letenkami od 365 eur