Malajzia s Qatar Airways. Ostrov Penang z Budapešti s letenkami od 473€

07.Jan 2019 | 16:52
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: penang ázia malajzia letenky do ázie letenky do malajzie letenky na penang qatar airways letisko budapešť

"Perla Orientu", aj tak sa nazýva malajzský ostrov Penang. Ostrov, kde sa stretávajú tie najrozmanitejšie a najvzrušujúcejšie kultúry Malajzie, Ázie, ale i Európy. S letenkami od let.spoločnosti Qatar Airways si nie len vychutnáte tieto exotické chute a vône ale zárveň si doprajete oddych na prekrásnych plážach s tým najjemnejším pieskom.

Aktuálne si môžete rezervovať spiatočné letenky z Budapešti na Penang to za cenu už od 473€. V cene letenky je príručná batožina a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 30kg.

Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od januára do júna 2019.


► Letenky napríklad v termíne 14-22 január 2019.

► Ubytovanie na Penang už od 4€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV BUDAPEŠŤ - PENANG 473€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE PENANG

Podmienky vstupu do Malajzie

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje občanom SR platný cestovný pas.

Všeobecné informácie pre turistov cestujúcich do Malajzie

Prímorské turistické destinácie v Malajzii sú v letnom období prístupné na západnom i východnom pobreží Malajzijského polostrova. Východné pobrežie má monzúnové obdobie v období október – marec, kedy sú letoviská hlavne na ostrovoch v tejto oblasti zatvorené. Pred cestou do oblasti ostrova Sipadan v štáte Sabah za účelom snorklovania a potápania je potrebné vedieť, že počet turistov je v tejto oblasti regulovaný a cestu do tejto oblasti vrátane ubytovania je potrebné si dopredu zabezpečiť cez turistické kancelárie.Ostrov Penang z Budapešti s letenkami od 473 eur