Malajzia s Qatar Airways. Ostrov Penang z Budapešti s letenkami od 479€

11.Mar 2019 | 15:54
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: penang ázia malajzia letenky do ázie letenky do malajzie letenky na penang qatar airways letisko budapešť

Kedysi obchodná križovatka, dnes svetoznáma exotická destinácia. Reč je malajskom ostrove Penang, v ktorého historickom meste George Town sa snúbia tie najrozmanitejšie a najvzrušujúcejšie kultúry Malajzie, Ázie, ale i Európy. Aj preto prischla Penangu prezývka „Perla Orientu". Objavte ju aj jej prekrásne pláže s tým najjemnejším pieskom s letenkami od let.spoločnosti Qatar Airways.

Aktuálne si môžete rezervovať spiatočné letenky z Budapešti na Penang to za cenu už od 479€. V cene letenky je príručná batožina a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 30kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte od apríla 2019 do januára 2020.


► Letenky napríklad v termíne 8-16 apríl 2019.

► Ubytovanie na Penang už od 4€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV BUDAPEŠŤ - PENANG 479€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE na ostrove PENANG

Podmienky vstupu do Malajzie

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje občanom SR platný cestovný pas.

Všeobecné informácie pre turistov cestujúcich do Malajzie

Prímorské turistické destinácie v Malajzii sú v letnom období prístupné na západnom i východnom pobreží Malajzijského polostrova. Východné pobrežie má monzúnové obdobie v období október – marec, kedy sú letoviská hlavne na ostrovoch v tejto oblasti zatvorené. Pred cestou do oblasti ostrova Sipadan v štáte Sabah za účelom snorklovania a potápania je potrebné vedieť, že počet turistov je v tejto oblasti regulovaný a cestu do tejto oblasti vrátane ubytovania je potrebné si dopredu zabezpečiť cez turistické kancelárie.Ostrov Penang z Budapešti s letenkami od 479 eur