Maldivy a Sri Lanka v rámci jednej cesty s letenkami z Bratislavy od 527€.

03.Mar 2016 | 00:03
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia srí lanka maldivy letenky do ázie letenky na srí lanku letenky na maldivy

Čo takto spojiť návštevu Maldív spolu so Sri Lankou a to rovno z Bratislavy? Ak nad takouto cestou rozmýšľate, tak využite aktuálnu akciu od let.spoločnosti FlyDubai a rezervujte si kombinované spiatočné letenky z Bratislavy a to za cenu už od 527€. Pre takúto cestu si budeme musieť urobiť dve samostatné rezervácie. Jedna bude multicity letenka na trase smerom Bratislava – Maledivy a cesta nazad bude z Colomba do Bratislavy s let.spoločnosťou FlyDubai za cenu už od 429€. V cene letenky je zapísaná batožina o hmotnosti max.30kg. Druhá rezervácia bude prelet z Maldiv na Sri Lanku s let.spoločnosťou China Eastern Airlines za cenu už od 98€. V cene letenky je zapísaná batožina o hmotnosti 20kg!

Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2016 do januára 2017.


► Letenky napríklad v termíne 11-22 november 2016.

► Ubytovanie v Ázii už od 4€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Bratislava – Maledivy / Colombo – Bratislava

Vyhľadať letenky na trase Maldivy – Colombo


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie na Maldivách

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie na Sri Lanke


Podmienky vstupu na Maldivy

Vízum je možné dostať priamo na letisku pri prílete na Maledivy, dá sa však využiť aj lodné spojenie s Indiou alebo Srí Lankou. Do 30 dní pobytu je vízum bezplatné, pri predĺžení pobytu je potrebné zaplatiť poplatok 10,-USD/deň. Žiadosť o predĺženie víza sa podáva na Department of Immigration. Úrady vyžadujú pri vstupe preukázať dostatočné finančné prostriedky na pobyt – približne 25,-USD na osobu/deň.

Podmienky vstupu na Sri lanku

Slovenskí občania môžu na územie Srí Lanky za účelom turistiky bez víz vstúpiť po registrácii v online systéme ETA (Electronic Travel Authorization) a zotrvať tam po dobu menej ako 30 dní. Pri pobyte nad 30 dní musia mať platné vízum, o ktoré je možné požiadať na Veľvyslanectve Srí Lanky vo Viedni.

 • Podmienky vyplnenia žiadosti i príslušný formulár sú na stránke www.eta.gov.lk Správny poplatok vo výške 30$ je možné uhradiť výhradne kreditnou kartou.
 • Cestovný pas musí mať dobu platnosti minimálne šesť mesiacov odo dňa vstupu do krajiny. Povinne sa tiež predkladá doklad o dostatočnom finančnom zabezpečení pobytu, potvrdenú spiatočnú letenku a kópiu ETA súhlasu.


  Mohlo by Vás zaujímať

  Maledivy bez miliónov na účte

  Maledivy, to sú tisíce malých exotických ostrovčekov uprostred Indického Oceánu. Najmenší má doslova zopár metrov, menej ako bežný byt Slováka, na tom najväčšom zas žijú desaťtisíce ľudí. Maledivy, to sú nádherné pláže, biely piesok, fascinujúci podmorský svet a luxus. Maledivy, to je sen každého človeka. Nie je to však len sen. Ja som tam s priateľom dovolenkovala za “slovenské peniaze”, za menej ako stojí bežná dovolenka v Turecku, či Taliansku. Chcete vedieť, ako na to? čítať ďalej

  Ako každý Slovák môže dovolenkovať na Maldivách

  Toto je pokračovanie článku uverejneného na mojom blogu Denník N. Prečítalo si ho už viac ako 75.000 ľudí, čo je pre mňa veľká inšpirácia napísať pokračovanie a dať do sveta všetky tipy, kompletné know-how, ktoré o Maldivách mám. Verím, že na konci inšpirujem ľudí k tomu, aby si plnili svoje cestovateľské sny a našli odvahu užívať si život. To je vlastne dôvod, prečo mám blog a stránku a nedržím všetky moje skúsenosti a know-how iba v hlave… čítať ďalej

  Farby Srí Lanky

  Bež si najprv uvariť kávu, lebo toto bude dlhšie ako zvyčajne. Máš? Nepodvádzaj! Ak chceš vidieť len video a fotky, tak rovno prejdi úplne dole. Ak nie, tak poďme na to. Je približne 4:33 Košického času. Zaspávame. Rýchlo zbierame veci, vykonáme čo treba a utekáme s Mikim na vlak do Bratislavy. V Kysaku sa k nám pripája Amálka, a v Poprade zvyšok partie – Broňa, Miňo, Frederika a Kuško. Nenápadne som Vám predstavil náš 7-členný Sri Lanka tím. Let trval 5:30 do Dubaja a 4:30 do Colomba. Nebudem tu nadávať.Aj sme si pospali, aj vypili, aj sa najedli aj zahrali karty. Pozdravujeme letušku Soničku, ktorá s nami šla do Dubaja, a o 15 dní aj nazad do Bratislavy! Vystupujeme na letisku, berieme veci a zháňame taxík do Colomba na vlak do Hikkaduwy, našej prvej zastávky. Taxík sme v podstate nenašli, on si našiel nás. Na Srí Lanke nič nehľadáš, tam si ťa všetko nájde… čítať ďalej