Malta koncom prázdnin. Letenky z Viedne od 25€

29.Júl 2020 | 14:25
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa malta luqa letenky na maltu letisko viedeň wizzair

V aktuálnej ponuke od leteckej spoločnosti Wizzair si môžte zakúpiť spiatočné letenky z Viedne na Maltu už od 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky na Maltu sú dostupné pre cesty počas mesiaca august 2020.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 25-29 august 2020.

► Ubytovanie na Malte už od 25€ na osobu a noc.

VYHĽADAŤ LETENKY Z VIEDNE NA MALTU

Kalendár termínov Viedeň - malta

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Podmienky vstupu na Maltu a návratu na Slovensko

Od 1. júla 2020 občania SR po príchode na Maltu nebudú musieť absolvovať karanténu v rozsahu 14 dní, ale budú musieť vyplniť vstupný formulár, kde presne uvedú miesta pobytu na Malte a dajú súhlas maltským úradom, aby ich mohli v prípade potreby vyhľadať. Za každé porušenie pokuta 3000 eur.

Pri návrate z Malty na Slovensko nie je nutné ísť do domácej izolácie a nemusia ani predložiť negatívny RT-PCR test na ochorenie COVID-19.

Očarujúca Malta

Malta a jej ostrovy Gozo a Comino majú nielen krásne pláže, ale sú doslova nabité históriou, krásnymi prechádzkami a dych berúcimi výhľadmi. Nechajte sa inšpirovať našim výberom a spoznajte čaro tohto úchvatného ostrova... čítať ďalejMalta koncom prázdnin. Letenky z Viedne od 25 eur