Malta v augustových termínoch s letenkami z Viedne od 31€

10.Jún 2021 | 20:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa malta luqa letenky na maltu wizzair letisko viedeň

V aktuálnej ponuke od leteckej spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne na Maltu už od 31€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky na Maltu sú dostupné pre cesty počas mesiaca august 2021.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 11-18 august 2021.

► Ubytovanie na Malte už od 25€ na osobu a noc.

VYHĽADAŤ LETENKY NA MALTU

Kalendár termínov Viedeň - malta

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do krajiny

Cestujúci (vrátane detí bez obmedzenia vekovej hranice) majú povinnosť predložiť negatívny PCR test na covid-19 nie starší ako 72 hodín už pred vstupom do lietadla na Maltu. Pri ceste na Maltu nie je povolené tranzitovať cez letisko, ktoré sa nachádza mimo povolených krajín, z ktorých možno pricestovať na Maltu. Kontrolný test môže byť opätovne zopakovaný aj na letisku, najmä v prípade namerania zvýšenej teploty. Malta nezaviedla výnimku pre osoby, ktoré COVID-19 prekonali resp. sú zaočkované. Pokiaľ sa cestujúci nepreukáže negatívnym testom, musí sa podrobiť 14-dňovej karanténe.

Po príchode na Maltu všetci cestujúci musia vyplniť vstupné formuláre (Travel Declaration Form, Passenger Locator Form). Vo formulároch okrem iného uvedú, v ktorých štátoch sa v ostatnom období zdržiavali, ako aj miesto pobytu na Malte a dajú súhlas maltským úradom, aby ich mohli v prípade potreby vyhľadať.

Zdroj: mzv.skMalta v augustových termínoch s letenkami z Viedne od 31 eur