Malta v septembrových termínoch s letenkami z Bratislavy od 47€

10.Júl 2024 | 18:18
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: malta luqa letenky na maltu Európa letisko bratislava ryanair

Malta, malý ostrovný štát v Stredozemnom mori, predstavuje atraktívnu destináciu pre turistov s rôznymi záujmami. Ponúka azúrové pláže, fascinujúcu históriu siahajúcu až do praveku, malebné dedinky a srdečnú atmosféru. Či už ste milovníkom plávania a vodných športov, nadšencom histórie, alebo hľadáte ideálne miesto na relaxáciu pod teplým slnkom, Malta má pre vás čo ponúknuť.

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy na Maltu od 47€. Letenky na Maltu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca september 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10 kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 17-26 september 2024.


Zobraziť LETENKY NA MALTU

KALENDÁR TERMÍNOV BRATISLAVA - MALTA

ZobraziŤ UBYTOVANIE NA MALTE


Čo sa oplatí vidieť na Malte

  • Valletta: Hlavné mesto s úžasnými výhľadmi, starobylými palácmi a katedrálou. Prejdite sa po Horných záhradách Barrakka, navštívte Veľmajsterský palác a katedrálu svätého Jána.
  • Mdina: Staré hlavné mesto s hradbami, úzkymi uličkami a katedrálou. Nájdite tu kľud a pokojnú atmosféru, navštívte múzeum Mdina Experience a vychutnajte si panoramatický výhľad z bastiónu.
  • Megalitické chrámy: Tajomné staroveké stavby staršie ako pyramídy. Navštívte Ħaġar Qim a Mnajdra, prejdite sa po archeologickom parku a obdivujte precíznu stavbu bez použitia malty.
  • Modrá lagúna: Nádherná lagúna s tyrkysovou vodou na ostrove Comino. Ideálne miesto na kúpanie, šnorchlovanie a potápanie.
  • Popeye Village: Dedinka z filmu Pepek námorník, zábava pre celú rodinu. Prejdite sa po dedinke, stretnite sa s hercami a vychutnajte si show.
  • Marsaxlokk: Malebná rybárska dedinka s farebnými loďkami a nedeľným trhom. Ochutnajte čerstvé ryby a morské plody, nakúpte suveníry a vychutnajte si atmosféru dedinky.
  • Mosta Dome: Veľkolepý kostol s obrovskou kupolou. Navštívte kostol, obdivujte jeho interiér a vystúpte na kopulu pre panoramatický výhľad na okolie.
  • Hal Saflieni Hypogeum: Podzemná nekropola z doby kamennej. Prejdite sa po tomto unikátnom archeologickom nálezisku a spoznajte pohrebné rituály pravekých ľudí.
  • Għadira Bay: Najväčšia piesočnatá pláž na Malte ideálna na relax. Užijete si tu kúpanie, opaľovanie a vodné športy.Malta v septembrových termínoch s letenkami z Bratislavy od 47 eur