Malta z Bratislavy v jesenných termínoch s letenkami od 30€

27.Aug 2018 | 12:03
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa malta luqa letenky na maltu ryanair letisko bratislava

O unikátny útes Malta síce prišla, no stále má čo ponúknuť. Veď ostrov, na ktorom zanechali svoje stopy nie len Maltézski rytieri, je jednou z najkrajších častí sveta. Miestom, kde krásne pláže dopĺňajú fenické, kartáginské, románske i arabské skvosty žiariace pod jesenným slnkom.

V aktuálnej ponuke si môžte zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy na Maltu už od 30€. Ryanair mení pravidlá pre batožinu. Od 1.novembra bude v cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm. V prípade, že si zaplatíte "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zobrať zo sebou na palubu jednu malú batožinu a jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm. V prípade, že si nezaplatíte "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Cena za túto batožinu, zakúpenú súčasne s letenkou, je 8€ za jeden smer. Pri neskoršom zakúpení je cena 10€.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.

Letenky na Maltu sú dostupné v termínoch počas mesiaca november 2018.


► Letenky napríklad v termíne 1-8 novembra 2018.

► Ubytovanie na Malte už od 18€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA MALTU

KALENDÁR TERMÍNOV BRATISLAVA - MALTA

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA MALTEVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie.


Čím vás překvapí mrňavé ostrůvky uprostřed Středozemního moře? Aneb proč jet na Maltu

"Pidi skalisko uprostřed moře," tak nějak říkají expáti Maltskému souostroví, kterému se zkráceně říká jen Malta. I já jsem byla jedním z tzv. expátů. V roce 2016 jsem se usídlila na největším z ostrovů se záměrem tu nějakou dobu žít a pracovat. Dodnes tu myšlenku proklínám i blahořečím zároveň. Ptáte se proč? Malta mi obrátila život vzhůru nohama. Doslova a do písmene. Do té doby jsem nikdy necestovala sama, nekupovala letenky ani nepracovala v zahraničí. Výsledek mého pracovního experimentu sice nebyl takový, jaký bych původně očekávala. Už po půl roce jsem dala výpověď, ale na místo zpráskaného návratu do ČR jsem se stala cestovatelkou s propiskou v ruce. Jako blogerka jsem za další rok navštívila okolo 18 zemí na 5 kontinentech. Takže dík, Malto, že jsi mi dodala tu správnou inspiraci a chuť začít žít život, ne ho pouze přežívat... čítať ďalejMalta z Bratislavy v jesenných termínoch s letenkami od 30 eur