Marcové Lanzarote s letenkami od 49€

22.Feb 2017 | 09:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: lanzarote kanárske ostrovy európa letenky na lanzarote letenky na kanárske ostrovy letisko budapešť wizzair

(Aktualizované 24.2.2017) Aktuálne si môžete zakúpiť zľavnené spiatočné letenky z Budapešti na Lanzarote už od 15336Ft (cca 49€) – cena platí len dnes pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 82€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 72€ a za väčšiu batožinu do 32kg zaplatíte 94€. Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiaca marec 2017.


Všetky ceny leteniek sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!


► Letenky na Lanzarote v termíne 1- 8 marec 2017.

Ubytovanie na Lanzarote už od 9€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Lanzarote – Cesta na Mesiac

Je začiatok decembra a teplota na Slovensku je na bode mrazu. Čo takto ísť sa schladiť do oceána na ostrovy večnej jari? Odhodlali sme sa teda navštíviť jeden z Kanárskych ostrovov – Lanzarote. Skombinovali sme dva lety Ryanair BA – Brusel, Brusel – Lanzarote a dúfali sme že sa nič počas prestupu nestane. Výlet sa podaril a mesačná krajina Lanzarote v nás zanechala hlboký dojem. Ten pocit sa asi nedá opísať, treba to jednoducho zažiť. Skúste si predstaviť kráter sopky, kde ste úplne sami, teplo sopky, ktorá pečie kurence, čarokrásne pláže so žltým pieskom, zelené jazierko, alebo čarovnú lagúnu...

Viac si môžete prečítať na svetobeznici.sk