MAROKO: Agadir z Viedne v jarných termínoch s letenkami od 34€

07.Mar 2022 | 10:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: maroko agadir letenky do maroka ryanair letenky do agadiru letenky do afriky afrika letisko viedeň

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Agadiru od 34€. Letenky sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca apríl a máj 2022.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 21-28 apríl 2022.


Vyhľadať letenky do Agadiru

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - agadir

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie v Agadir

Maroko – podmienky vstupu

Pre vstup do Maroka sa nevyžaduje vízum, platí jednostranný bezvízový styk na dobu 90 dní. Vyžaduje sa, aby bola platnosť pasu minimálne o 6 mesiacov dlhšia ako je predpokladaný dátum ukončenia pobytu.


Podmienky vstupu do krajiny od 7. februára

Podmienky cestovania odporúčame overiť aj u leteckej spoločnosti.

Všetci cestujúci, ktorí chcú vstúpiť do Maroka, musia predložiť očkovací preukaz a negatívny test PCR nie starší ako 48 hodín pred nástupom do lietadla a rovnako zdravotný formulár. Cestujúci sa tiež podrobia rýchlym testom hneď po prílete na marocké letiská.

Súčasťou opatrení pri príchode je aj vykonávanie PCR testov náhodne pre skupiny cestujúcich. Úrady ich budú informovať o výsledkoch testu neskôr.

Opatrenia zahŕňajú aj možnosť vykonania dodatočného testu v hoteli alebo v ubytovacom zariadení pre turistov 48 hodín po ich príchode.

V prípade pozitívne testovaných je potrebné ostať v karanténe v mieste svojho ubytovania a riadiť sa pokynmi marockých autorít.

Na prístup k verejným priestorom, akými sú hotely, turistické zariadenia, reštaurácie, kaviarne, uzavreté priestory, obchody, športové haly a pod. potrebné predložiť očkovací preukaz.


Maroko – 1000 km z juhu na sever

1000 km, 4 mestá a nespočítateľne veľa zážitkov. Plážový Agadir – bláznivý Marrakesh – filmová Casablanca – bludiskový Fez. Asi takto vyzerala naša dobrodružná výprava autom po Maroku. Ak chcete zažiť autentické Maroko, určite nevynechajte kráľovské mestá Marrakesh a Fez. Ak chcete vidieť Saharu, musíte sa odkloniť od našej trasy k východným hraniciam do mesta Merzouga. Ak by vám po tom všetkom ešte zostal čas, odporúčame modré mestečko Chefchaouen... čítať ďalejAgadir z Viedne v jarných termínoch s letenkami od 34 eur