Martinik alebo Guadaloupe z Paríža priamym letom od 366€

18.Jún 2017 | 17:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik GUADELOUPE MARTINIK letenky do karibiku xl airways france letisko paríž

Exotika, kde nemusíte vybavovať víza a ani výmenu peňazí. Ak k tomu priam ideálne počasie prajúce plážovej dovolenke a biele pláže obmývané tyrkysovou vodou. Navštívte francúzske zámorské departmenty a to Guadeloupe a Martinik.

K ceste do Karibiku využite ponuku XL Airways France s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Paríža do Poite a Pitre na Guadeloupe od 392€ alebo do Fort-de-France na Martiniku už od 366€. V cene letenky je jedna príručná batožina o hmotnosti do 5kg a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg.

Najlacnejšie letenky na Martinik sa dajú nájsť v termínoch od augusta 2017 do januára 2018. Najlacnejšie letenky na Guadaloupe sa dajú nájsť v termínoch od októbra 2017 do marca 2018.


► Letenky napríklad v termíne 2-9 septembra 2017.

► Ubytovanie už od 20€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Paríž - Martinik od 366€

Vyhľadať ubytovanie na Martiniku


Kalendár termínov Paríž - Guadaloupe od 392€

Vyhľadať ubytovanie na Guadaloupe


Podmienky vstupu na Martinik

Občania EÚ potrebujú mať pri vstupe na Martinik platný cestovný pas.

Podmienky vstupu na Guadeloupe

Občania EÚ potrebujú mať pri vstupe na Guadeloupe platný cestovný pas.


Podnebie na Guadeloupe a na Martiniku

Podnebie na Guadeloupe je mierne tropické, strieda sa obdobie dažďov a sucha. Teplota je mierne tropická, často vejú vlhké morské pasáty. Priemerná teplota je medzi 24°C v o februári až do 27°C v auguste. More má teplotu medzi 25°C a 28°C, vlhkosť medzi 77% a 85%. Dve sezóny: od februára do júna je obdobie sucha. Obdobie dažďov – od júla do januára. Prudké dažde a možnosť tvorby cyklónov v tejto oblasti je od septembra do októbra.