MAURÍCIUS: Letenky z Budapešti aj s veľkou batožinou od 535€

02.Okt 2019 | 09:55
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika letisko budapešť Letenky na maurícius maurícius letenky do afriky air france

Maurícius. Tropický raj v Indickom oceáne, chránený koralovým útesom. Je synonymom nádherných pláží a možno ešte krajšej prírody. Relaxu pod rozpáleným slnkom. A ak by sa vám náhodou chcelo, ponúka i možnosti aktívnejšej dovolenky.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Air France si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti na Maurícius už od 535€. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránku let.spoločnosti Air France.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x35x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky na Maurícius sú dostupné pre cesty v termínoch od decembra 2019 do júla 2020.


► Letenky napríklad v termíne 1-11 november 2019.

► Ubytovanie Maurícius už od 23€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke Air France

Kalendár termínov Budapešť - Maurícius 559€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Maurícius

Ministerstvo zahraničných vecí SR oznamuje, že na základe podpisu Dohôd medzi Európskym spoločenstvom a krajinami Antigua a Barbuda, Bahamy, Barbados, Maurícius, Saint Kitts (Svätý Krištof) a Nevis, Seychelly, dochádza s okamžitou platnosťou k vzájomnému zrušeniu vízovej povinnosti pri krátkodobých pobytoch. Dohody umožňujú občanom EÚ a občanom dotknutých kranjín cestovať bez víz na územie druhej zmluvnej strany na maximálne obdobie 3 mesiacov počas 6 mesiacov.

Aby bolo možné využívať výhody tohto bezvízového režimu, musia občania EÚ a uvedených krajín vlastniť platný cestovný, služobný alebo diplomatický pas.

Bezvízový styk sa uplatňuje pre všetky kategórie osôb a na všetky účely ciest (napr. turistika, kultúrne návštevy, vedecké aktivity, rodinné návštevy, obchodné a podnikateľské cesty a pod.), okrem osôb cestujúcich za účelom vykonávania zárobkovej činnosti.

Ďalšie otázky k pobytu na Mauríciuse zodpovie podrobnejšie web stránka ministerstva vnútra www.gov.mu/portal/site/dhasite Letenky z Budapešti aj s veľkou batožinou od 535 eur