MAURÍCIUS: Letenky z Budapešti aj s veľkou batožinou od 539€

07.Máj 2019 | 08:46
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika Letenky na maurícius maurícius alitalia letisko budapešť letenky do afriky

Maurícius. Tropický raj v Indickom oceáne, chránený koralovým útesom. Je synonymom nádherných pláží a možno ešte krajšej prírody. Relaxu pod rozpáleným slnkom. A ak by sa vám náhodou chcelo, ponúka i možnosti aktívnejšej dovolenky.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Alitalia si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti na Maurícius už od 539€.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55 x 35 x 25 cm a maximálnou hmotnosťou 8 kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40 x 30 x 10 cm a maximálnou hmotnosťou 2 kg. Okrem príručnej batožiny má každý cestujúci (okrem infantov) nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23 kg.

Letenky na Maurícius sú dostupné pre cesty v termínoch od konca októbra do decembra 2019.


► Letenky napríklad v termíne 1-11 november 2019.

► Ubytovanie Maurícius už od 23€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Maurícius 539€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Maurícius

Ministerstvo zahraničných vecí SR oznamuje, že na základe podpisu Dohôd medzi Európskym spoločenstvom a krajinami Antigua a Barbuda, Bahamy, Barbados, Maurícius, Saint Kitts (Svätý Krištof) a Nevis, Seychelly, dochádza s okamžitou platnosťou k vzájomnému zrušeniu vízovej povinnosti pri krátkodobých pobytoch. Dohody umožňujú občanom EÚ a občanom dotknutých kranjín cestovať bez víz na územie druhej zmluvnej strany na maximálne obdobie 3 mesiacov počas 6 mesiacov.

Aby bolo možné využívať výhody tohto bezvízového režimu, musia občania EÚ a uvedených krajín vlastniť platný cestovný, služobný alebo diplomatický pas.

Bezvízový styk sa uplatňuje pre všetky kategórie osôb a na všetky účely ciest (napr. turistika, kultúrne návštevy, vedecké aktivity, rodinné návštevy, obchodné a podnikateľské cesty a pod.), okrem osôb cestujúcich za účelom vykonávania zárobkovej činnosti.

Ďalšie otázky k pobytu na Mauríciuse zodpovie podrobnejšie web stránka ministerstva vnútra www.gov.mu/portal/site/dhasiteMAURÍCIUS - Letenky z Budapešti aj s veľkou batožinou od 539 eur