MAURÍCIUS: Spiatočné letenky z Prahy od 519€ a z Budapešti od 549€

15.Máj 2023 | 10:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: maurícius letisko praha Letenky na maurícius letenky do afriky afrika

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Turkish Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Prahy na Maurícius od 519€ a z Budapešti od 549€.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 23x55x40 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 15x40x30 cm a maximálnou hmotnosťou 4kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 30kg.

Letenky na Maurícius sú dostupné pre cesty v termínoch od januára do marca 2024.


► Letenky napríklad v termíne 20-26 február 2024.


Kalendár termínov Praha - Maurícius

Kalendár termínov Budapešť - Maurícius

ZobraziŤ UBYTOVANIE na mauríciuse

Podmienky vstupu na Maurícius

Ministerstvo zahraničných vecí SR oznamuje, že na základe podpisu Dohôd medzi Európskym spoločenstvom a krajinami Antigua a Barbuda, Bahamy, Barbados, Maurícius, Saint Kitts (Svätý Krištof) a Nevis, Seychelly, dochádza s okamžitou platnosťou k vzájomnému zrušeniu vízovej povinnosti pri krátkodobých pobytoch. Dohody umožňujú občanom EÚ a občanom dotknutých krajín cestovať bez víz na územie druhej zmluvnej strany na maximálne obdobie 3 mesiacov počas 6 mesiacov.MAURÍCIUS - Spiatočné letenky z Prahy od 519 eur