MAURÍCIUS: Spiatočné letenky z Prahy od 542€

11.Apr 2023 | 18:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: maurícius Letenky na maurícius letenky do afriky afrika letisko praha

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Kenya Airways si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Prahy na Maurícius od 542€. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let. spoločnosti Kenya Airways.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x35x25 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x15 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha batožiny je 46kg.

Letenky na Maurícius sú dostupné pre cesty v termínoch od septembra do decembra 2023.


► Letenky napríklad v termíne 20-30 november 2023.


Vyhľadať letenky cez stránky let. spoločnosti Kenya Airways

Kalendár termínov Praha - Maurícius

ZobraziŤ UBYTOVANIE na mauríciuse

Podmienky vstupu na Maurícius

Ministerstvo zahraničných vecí SR oznamuje, že na základe podpisu Dohôd medzi Európskym spoločenstvom a krajinami Antigua a Barbuda, Bahamy, Barbados, Maurícius, Saint Kitts (Svätý Krištof) a Nevis, Seychelly, dochádza s okamžitou platnosťou k vzájomnému zrušeniu vízovej povinnosti pri krátkodobých pobytoch. Dohody umožňujú občanom EÚ a občanom dotknutých kranjín cestovať bez víz na územie druhej zmluvnej strany na maximálne obdobie 3 mesiacov počas 6 mesiacov.MAURÍCIUS - Spiatočné letenky z Prahy od 542 eur