Maurícius z Prahy začiatkom roka s letenkami od 420€

23.Dec 2018 | 13:44
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika Letenky na maurícius maurícius condor ČSA letisko praha

Ako gýčové obrázky azúrového mora a bielych pláží. Presne taký je Maurícius. Neláka len na opaľovanie, ale aj na krásny podmorský svet alebo na cestu do vnútrozemia po stopách kolonizátorov. Možno tak nájdete najstaršie soľné polia a zistíte, ako sa táto vzácna surovina vyrába. Isto tušíte, že zážitky niečo stoja. Ak využijete naše akciové letenky, budú stáť o niečo menej.

K ceste využite ponuku let.spoločností ČSA a Condor s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Prahy na Maurícius už od 420€. V cene letenky je príručná batožina do 6kg a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti do 20kg.

Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiaca január 2019.


► Letenky napríklad v termíne 22-31 január 2019.

► Ubytovanie Maurícius už od 18€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA MAURÍCIUS

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA MAURÍCIUSE

Podmienky vstupu na Maurícius

Ministerstvo zahraničných vecí SR oznamuje, že na základe podpisu Dohôd medzi Európskym spoločenstvom a krajinami Antigua a Barbuda, Bahamy, Barbados, Maurícius, Saint Kitts (Svätý Krištof) a Nevis, Seychelly, dochádza s okamžitou platnosťou k vzájomnému zrušeniu vízovej povinnosti pri krátkodobých pobytoch. Dohody umožňujú občanom EÚ a občanom dotknutých kranjín cestovať bez víz na územie druhej zmluvnej strany na maximálne obdobie 3 mesiacov počas 6 mesiacov.Maurícius z Prahy s letenkami od 420 eur