Maurícius z Prahy v decembrových termínoch s letenkami od 490€

04.Okt 2018 | 20:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika Letenky na maurícius maurícius condor ČSA letisko praha

Ako gýčové obrázky azúrového mora a bielych pláží. Presne taký je Maurícius. Neláka len na opaľovanie, ale aj na krásny podmorský svet alebo na cestu do vnútrozemia po stopách kolonizátorov. Možno tak nájdete najstaršie soľné polia a zistíte, ako sa táto vzácna surovina vyrába. Isto tušíte, že zážitky niečo stoja. Ak využijete naše akciové letenky, budú stáť o niečo menej.

K ceste využite ponuku let.spoločností ČSA a Condor s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Prahy na Maurícius už od 490€. V cene letenky je príručná batožina do 6kg a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti do 20kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte počas mesiaca december 2018.


► Letenky napríklad v termíne 11-20 december 2018.

► Ubytovanie Maurícius už od 18€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA MAURÍCIUS

Kalendár termínov Praha - maurícius

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA MAURÍCIUSEVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie.Podmienky vstupu na Maurícius

Ministerstvo zahraničných vecí SR oznamuje, že na základe podpisu Dohôd medzi Európskym spoločenstvom a krajinami Antigua a Barbuda, Bahamy, Barbados, Maurícius, Saint Kitts (Svätý Krištof) a Nevis, Seychelly, dochádza s okamžitou platnosťou k vzájomnému zrušeniu vízovej povinnosti pri krátkodobých pobytoch. Dohody umožňujú občanom EÚ a občanom dotknutých kranjín cestovať bez víz na územie druhej zmluvnej strany na maximálne obdobie 3 mesiacov počas 6 mesiacov.