Maurícius z Viedne počas hlavnej sezóny od 538€

15.Nov 2018 | 16:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika Letenky na maurícius maurícius swiss air letisko viedeň letenky do afriky

Ako gýčové obrázky azúrového mora a bielych pláží. Presne taký je Maurícius. Neláka len na opaľovanie, ale aj na krásny podmorský svet alebo na cestu do vnútrozemia po stopách kolonizátorov. Možno tak nájdete najstaršie soľné polia a zistíte, ako sa táto vzácna surovina vyrába. Isto tušíte, že zážitky niečo stoja. Ak využijete naše akciové letenky, budú stáť o niečo menej.

K ceste využite ponuku let. spoločnosti Swiss Air s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne na Maurícius už od 538€. V cene letenky je príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia do hmotnosti 23kg. Letenky za túto cenu si môžete vyhľadať a rezervovať na írskej verzii rezervačného portálu Expedia.

Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od decembra 2018 do marca 2019.


► Letenky napríklad v termíne 22-30 január 2019.

► Ubytovanie Maurícius už od 18€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA MAURÍCIUS

Kalendár termínov Viedeň - Maurícius

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA MAURÍCIUSE

Podmienky vstupu na Maurícius

Ministerstvo zahraničných vecí SR oznamuje, že na základe podpisu Dohôd medzi Európskym spoločenstvom a krajinami Antigua a Barbuda, Bahamy, Barbados, Maurícius, Saint Kitts (Svätý Krištof) a Nevis, Seychelly, dochádza s okamžitou platnosťou k vzájomnému zrušeniu vízovej povinnosti pri krátkodobých pobytoch. Dohody umožňujú občanom EÚ a občanom dotknutých kranjín cestovať bez víz na územie druhej zmluvnej strany na maximálne obdobie 3 mesiacov počas 6 mesiacov.Maurícius z Viedne počas hlavnej sezóny od 538 eur