Maurícius počas Vianoc. Letenky z Viedne už od 489€

30.Nov 2018 | 07:27
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika Letenky na maurícius maurícius condor lufthansa letisko viedeň letenky do afriky

Maurícius. Tropický raj v Indickom oceáne, chránený koralovým útesom. Je synonymom nádherných pláží a možno ešte krajšej prírody. Relaxu pod rozpáleným slnkom. A ak by sa vám náhodou chcelo, ponúka i možnosti aktívnejšej dovolenky. Plus, tento rok si môžete okrem potápania, safari a celodenného opaľovania rozbaliť darčeky pod palmou.

V aktuálnej ponuke od let.spoločností Condor a Lufthansa si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne na Maurícius už od 489€. V cene letenky je zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti 23kg. Najlacnejšie letenky z Viedne na Maurícius sa dajú v termínoch počas mesiaca december 2018.


► Letenky napríklad v termíne 11-26 december 2018.

► Ubytovanie Maurícius už od 23€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA MAURÍCIUS

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Maurícius

Ministerstvo zahraničných vecí SR oznamuje, že na základe podpisu Dohôd medzi Európskym spoločenstvom a krajinami Antigua a Barbuda, Bahamy, Barbados, Maurícius, Saint Kitts (Svätý Krištof) a Nevis, Seychelly, dochádza s okamžitou platnosťou k vzájomnému zrušeniu vízovej povinnosti pri krátkodobých pobytoch. Dohody umožňujú občanom EÚ a občanom dotknutých kranjín cestovať bez víz na územie druhej zmluvnej strany na maximálne obdobie 3 mesiacov počas 6 mesiacov.

Aby bolo možné využívať výhody tohto bezvízového režimu, musia občania EÚ a uvedených krajín vlastniť platný cestovný, služobný alebo diplomatický pas.

Bezvízový styk sa uplatňuje pre všetky kategórie osôb a na všetky účely ciest (napr. turistika, kultúrne návštevy, vedecké aktivity, rodinné návštevy, obchodné a podnikateľské cesty a pod.), okrem osôb cestujúcich za účelom vykonávania zárobkovej činnosti.

Ďalšie otázky k pobytu na Mauríciuse zodpovie podrobnejšie web stránka ministerstva vnútra www.gov.mu/portal/site/dhasiteMaurícius počas Vianoc. Letenky z Viedne už od 489 eur