Mexické Acapulco z Amsterdamu s letenkami od 416€

13.Máj 2017 | 16:15
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: acapulco karibik mexiko letenky do acapulco letenky do mexika letisko amsterdam Aeromexico

Z nejedného hollywoodskeho trháku poznáme obľúbené letovisko Acapulco. Stredoamerický klenot sa rozprestiera pod mohutným pohorím Sierra Madre del Sur. Nájdete tu letné sídla hviezd i nekonečné možnosti zábavy, ktoré začínajú búrlivým nočným životom a končia skákaním zo 40 metrov vysokého útesu do vody v maličkej zátoke.

K ceste do Mexika si môžeme využiť k ceste ponuku od let.spoločnosti Aeromexico (priame lety) s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Amsterdamu do Acapulco od 396€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od novembra do decembra 2017.


► Letenky napríklad v termíne 1-23 novembra 2017.

► Ubytovanie v Acapulco už od 8€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Amsterdam - Acapulco

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Mexika

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje platný cestovný pas.


Klimatické podmienky v Mexiku

Charakter počasia v Mexiko City určuje jeho poloha v subtropickom pásme a v nadmorskej výške cca 2200 metrov. Teploty najmä v zimných mesiacoch (december, január) sa cez deň pohybujú okolo 20-25 stupňov, v noci 0-10 stupňov. V ostatných mesiacoch sa denné teploty pohybujú okolo 23-30 stupňov, v noci 18-20 stupňov. Väčšina územia Mexika má slnečné a teplé podnebie počas celého roka s teplotami v rozmedzí 20-35 stupňov. Na pobreží denná teplota počas celého roka neklesá pod 27 stupňov.