Mexický Cancun z Viedne už od 399€

21.Sep 2016 | 23:58
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: cancun karibik mexiko letenky do mexika letenky do cancunu

(Aktualizované 15.10.2016) Neváhajte navštíviť toto obľúbené karibské letovisko, ležiace na mexickom polostrove Yucatán, ktoré už niekoľko desaťročí pôsobí ako magnet na dovolenkárov nielen zo Severnej Ameriky, ale pre svoju dostupnosť aj pre dovolenkujúcich aj zo vzdialenejších kútov sveta. Táto oblasť Karibiku uspokojí aj tých najnáročnejších svojou ponukou vodných aktivít, krásnych pláží, bohatou Mayskou kultúrou no v neposlednom rade nádherným koralovým útesom, ktorý poskytuje obrovské možnosti pre potápanie a šnorchlovanie.

Preto neváhajte a spoznajte túto dovolenkovú destináciu v bezpečnej časti Mexika. K ceste využite aktuálnu ponuku spiatočných leteniek let.spoločností Austrian Airlines a Air Canada z Viedne do mexického Cancunu už od 399€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od decembra 2016 do apríla 2017.


Letenky napríklad v termíne 15-26 január 2017.

► Ubytovanie v Cancune už od 5€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Mexika

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje platný cestovný pas.


Klimatické podmienky v Mexiku

Charakter počasia v Mexiko City určuje jeho poloha v subtropickom pásme a v nadmorskej výške cca 2200 metrov. Teploty najmä v zimných mesiacoch (december, január) sa cez deň pohybujú okolo 20-25 stupňov, v noci 0-10 stupňov. V ostatných mesiacoch sa denné teploty pohybujú okolo 23-30 stupňov, v noci 18-20 stupňov. Väčšina územia Mexika má slnečné a teplé podnebie počas celého roka s teplotami v rozmedzí 20-35 stupňov. Na pobreží denná teplota počas celého roka neklesá pod 27 stupňov