Mexico City z Viedne s letenkami už od 453€

16.Okt 2016 | 23:31
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik mexico city mexiko letenky do mexika letenky do mexico city

Mexiko City je mesto s bohatou históriou, ktoré bolo založené Aztékmi a neskôr ovplyvnené Španielmi. Dnes patrí toto mesto medzi tie najľudnatejšie na svete. V samotnom meste si môžete prehliadnuť pamiatky z obdobia Aztékov, známy bulvár Paseode la Reforma či pamätník nezávislosti. Z koloniálnej éry sú zaujímavé zase stavby v okolí námestia Plaza de la Constitución. Pri prehliadke mesta máte nespočetné možnosti na občerstvenie sa a to v miestnych reštauráciách, na trhoch či v pouličných predajniach. V nich môžete okúsiť pravú mexickú stravu. Okrem spoznávania samotného mesta, sú tu aj ďalšie zaujímavosti, ktoré stoja za návštevu. Medzi najznámejšie a zároveň dostupné v rámci denného výletu patria Pyramídy v Teotihuacán a sopka Popocatépetl, ktorá je druhou najvyššou horou v Mexiku. Obe miesta patria k tým najznámejším a najnavštevovanejším v celom Mexiku.

K ceste do Mexika si môžeme vybrať z dvoch ponúk leteniek z Viedne. Prvou možnosťou je využiť k ceste ponuku od let.spoločností KLM a Aeromexico s cenou leteniek od 453€. Letenky je potrebné si vyhľadať a rezervovať cez portál Expedia.de. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2016 do marca 2017.


► Letenky napríklad v termíne 13-27 marec 2016.

► Ubytovanie v Mexico city už od 5€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na Expedia.de

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Druhou možnosťou je využiť aktuálnu ponuku spiatočných leteniek let.spoločností Austrian Airlines a Air Canada z Viedne do Mexico City už od 464€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2016 do marca 2017.


► Letenky napríklad v termíne 19-29 november 2016.

► Ubytovanie v Mexico city už od 5€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň ⇆ Mexico City

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Mexika

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje platný cestovný pas.


Klimatické podmienky v Mexiku

Charakter počasia v Mexiko City určuje jeho poloha v subtropickom pásme a v nadmorskej výške cca 2200 metrov. Teploty najmä v zimných mesiacoch (december, január) sa cez deň pohybujú okolo 20-25 stupňov, v noci 0-10 stupňov. V ostatných mesiacoch sa denné teploty pohybujú okolo 23-30 stupňov, v noci 18-20 stupňov. Väčšina územia Mexika má slnečné a teplé podnebie počas celého roka s teplotami v rozmedzí 20-35 stupňov. Na pobreží denná teplota počas celého roka neklesá pod 27 stupňov.