Mexico City z Viedne s letenkami začiatkom budúceho roka od 423€

26.Nov 2018 | 20:06
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: mexico city karibik mexiko letenky do mexico city letenky do mexika letisko viedeň iberia

Metropola Mexika a jedno z najväčších miest sveta. Mexico City, kde sa mieša staré a nové, koloniálna éra s tou modernou. Miešajú sa i štýly, čoho výborným príkladom je Catedral Metropolitana. Do tohto historického mixu sa ešte pridá tequilla, temperament a kultúra mesta, ktoré má najviac múzeí na svete. A vznikne recept na perfektnú, napríklad januárovú dovolenku.

K ceste do Mexika si môžeme využiť k ceste ponuku od let.spoločnosti Iberia s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Mexico City od 423€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg.

Letenky z Viedne do Mexico City sú dostupné pre cesty v termínoch od januára do apríla 2019.


► Letenky napríklad v termíne 21-28 január 2019.

► Ubytovanie v Mexico city už od 5€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránkach Iberia

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE v mexico City

Podmienky vstupu do Mexika

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje platný cestovný pas.


Klimatické podmienky v Mexiku

Charakter počasia v Mexiko City určuje jeho poloha v subtropickom pásme a v nadmorskej výške cca 2200 metrov. Teploty najmä v zimných mesiacoch (december, január) sa cez deň pohybujú okolo 20-25 stupňov, v noci 0-10 stupňov. V ostatných mesiacoch sa denné teploty pohybujú okolo 23-30 stupňov, v noci 18-20 stupňov. Väčšina územia Mexika má slnečné a teplé podnebie počas celého roka s teplotami v rozmedzí 20-35 stupňov. Na pobreží denná teplota počas celého roka neklesá pod 27 stupňov.Mexico City z Viedne s letenkami začiatkom budúceho roka od 423 eur