MEXIKO: Cancun z Viedne s letenkami od 480€

15.Apr 2019 | 11:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: cancun karibik mexiko letenky do karibiku letenky do cancunu letenky do mexika eurowings letisko viedeň

Je neskutočným plážovým rajom s tyrkysovým morom, odzeraným od skutočného, trochu drsnejšieho Mexika. Miestom, kde takmer uprostred pralesa vyrástli hotely. Letovisko na polostrove Yucatán ale nie je len o vylihovaní na pláži. Veď čo by kameňom dohodil sú pozostatky stavieb z obdobia slávnej mayskej civilizácie.

K ceste využite aktuálnu ponuku charterových leteniek let.spoločnosti Eurowings z Viedne do mexického Cancunu už od 480€ . V cene letenky je 1x príručná batožina do 8kg. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti Eurowings.

Letenky do Cancunu sú dostupné pre cesty počas mesiaca jún a júl 2019.


Letenky napríklad v termíne 5-12 jún 2019.

► Ubytovanie v Cancune už od 10€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY DO CANCUNU

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do Mexika

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje platný cestovný pas.


Klimatické podmienky v Mexiku

Charakter počasia v Mexiko City určuje jeho poloha v subtropickom pásme a v nadmorskej výške cca 2200 metrov. Teploty najmä v zimných mesiacoch (december, január) sa cez deň pohybujú okolo 20-25 stupňov, v noci 0-10 stupňov. V ostatných mesiacoch sa denné teploty pohybujú okolo 23-30 stupňov, v noci 18-20 stupňov. Väčšina územia Mexika má slnečné a teplé podnebie počas celého roka s teplotami v rozmedzí 20-35 stupňov. Na pobreží denná teplota počas celého roka neklesá pod 27 stupňov.Cancun z Viedne s letenkami od 480 eur