MEXIKO: Charterové letenky z Viedne do Cancunu od 333€

23.Jan 2018 | 21:01
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: cancun karibik mexiko letenky do karibiku letenky do cancunu letenky do mexika letisko viedeň

(Aktualizované 23.1.2018) Neváhajte navštíviť toto obľúbené karibské letovisko, ležiace na mexickom polostrove Yucatán. Cancun uspokojí aj tých najnáročnejších svojou ponukou vodných aktivít, krásnych pláží, bohatou Mayskou kultúrou no v neposlednom rade nádherným koralovým útesom, ktorý poskytuje obrovské možnosti pre potápanie a šnorchlovanie. Preto neváhajte a spoznajte túto dovolenkovú destináciu.

K ceste využite aktuálnu ponuku CK Neckermann Reisen s možnosťou zakúpiť si charterové letenky z Viedne do mexického Cancunu už od 333€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky sú dostupné koncom januára a začiatkom februára 2018.


Letenky napríklad v termíne 28.1. - 4.2. 2018.

► Ubytovanie v Cancune už od 5€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Mexika

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje platný cestovný pas.


Klimatické podmienky v Mexiku

Charakter počasia v Mexiko City určuje jeho poloha v subtropickom pásme a v nadmorskej výške cca 2200 metrov. Teploty najmä v zimných mesiacoch (december, január) sa cez deň pohybujú okolo 20-25 stupňov, v noci 0-10 stupňov. V ostatných mesiacoch sa denné teploty pohybujú okolo 23-30 stupňov, v noci 18-20 stupňov. Väčšina územia Mexika má slnečné a teplé podnebie počas celého roka s teplotami v rozmedzí 20-35 stupňov. Na pobreží denná teplota počas celého roka neklesá pod 27 stupňov .MEXIKO - Charterové letenky z Viedne do Cancunu od 333 eur