Miami s odletom z Krakova už od 365€

09.Feb 2017 | 21:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa miami letenky do usa letenky na floridu letenky do Miami letisko krakov finnair british airways

Multikultúrne mesto, kde sa skôr dohovoríte po španielsky ako po anglicky. Také je Miami, najväčšie mesto Floridy. Nepatrí k najstarším, za to je jedným z najzábavnejších. Užijete si v zábavných parkoch, na športových podujatiach aj na živých plážach. Navyše je celoročným dovolenkovým rajom, do ktorého sa môžete vybrať už túto jar.

Aktuálne si môžte zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do Miami už od 365€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky za túto sumu sú dostupné od marca do decembra 2017.

Najlacnejšie letenky si môžete vyhľadať a rezervovať cez portál flugladen.at za cenu už od 365€. V prípade, že dávate prednosť rezervácii v slovenskom jazyku s možnosťou prevodu či platby na účet, tak máte možnosť využiť kalendár termínov a cien od spoločnosti Pelikán s cenou už od 389€.


► Letenky napríklad v termíne 21-28 marec 2017.

► Ubytovanie v Miami už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Miami od 365€

Kalendár termínov Krakov - Miami 389€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.