Miami s odletom z Prahy od 456€

05.Máj 2017 | 12:01
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa miami letenky do usa letenky na floridu letenky do Miami letisko praha british airways

Multikultúrne mesto, kde sa skôr dohovoríte po španielsky ako po anglicky. Také je Miami, najväčšie mesto Floridy. Nepatrí k najstarším, za to je jedným z najzábavnejších. Užijete si v zábavných parkoch, na športových podujatiach aj na živých plážach. Navyše je celoročným dovolenkovým rajom, do ktorého sa môžete vybrať už túto jar.

Aktuálne si môžte zakúpiť spiatočné letenky z Prahy do Miami už od 456€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky za túto sumu sú dostupné od augusta 2017 do februára 2018.

Ponuka aktuálnych lacných leteniek do USA.


► Letenky napríklad v termíne 5-13 september 2017.

► Ubytovanie v Miami už od 20€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Praha - Miami 456€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.