Miami z Budapešti v zimných mesiacoch od 414€

25.Máj 2017 | 15:06
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa miami letenky do usa letenky na floridu letenky do Miami letisko budapešť tap portugal

Multikultúrne mesto, kde sa skôr dohovoríte po španielsky ako po anglicky. Také je Miami, najväčšie mesto Floridy. Nepatrí k najstarším, za to je jedným z najzábavnejších. Užijete si v zábavných parkoch, na športových podujatiach aj na živých plážach. Navyše je celoročným dovolenkovým rajom, do ktorého sa môžete vybrať už túto jar.

Aktuálne si môžte zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Miami už od 414€. V cene letenky je len jedna príručná batožina! Poplatok za podpalubnú batožinu je 50€. Letenky za túto sumu sú dostupné od decembra 2017 do marca 2018.


► Letenky napríklad v termíne 14-20 január 2018.

► Ubytovanie v Miami už od 20€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Miami 414€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.