Mjanmarsko a severné Thajsko s multi-city letenkami od 471€

29.Okt 2017 | 18:23
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia thajsko letenky do thajska Chiang Mai letenky do Chiang Mai rangún letenky do rangúnu letisko budapešť qatar airways Mjanmarsko letenky do Mjanmarska

Chiang Mai, severothajské mesto so stovkou budhistických chrámov pozná každý digitálny nomád. Zistite, prečo ho tak milujú. A potom vyrazte na to pravé dobrodružstvo. To začne v momente, keď sa vydáte smer Rangún, najväčšie, a poriadne chaotické, mesto Mjanmarska. Z mesta, pri ktorom sa vyníma obrovská zlatá Pagoda, jeden najzaujímavejších sakrálnych komplexov sveta, totiž poletíme domov.

K ceste využite ponuku od let.spoločnosti Qatar Airways s možnosťou zakúpiť si multi-city letenky z Budapešti do Chiang Mai a s návratom z Rangúnu do Budapešti už od 471€. Letenky za túto cenu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti Qatar Airways. V cene letenky je príručná batožina a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 30kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od decembra 2017 do marca 2018.


► Letenky napríklad v termíne 11.1. - 12.2. 2018.

► Ubytovanie v Chiang Mai už od 4€ na osobu a noc.

► Ubytovanie v Rangúne už od 8€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránkach Qatar Airways

esky: Budapešť - Chiang Mai / Rangún - Budapešť 502€

Vyhľadať ubytovanie v Chiang Mai

Vyhľadať ubytovanie v Rangúne


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti.


Podmienky vstupu do Mjanmarska

Vstup občanov SR na územie Mjanmarska je možný len s platným cestovným dokladom a vízom. Pre SR je akreditované veľvyslanectvo Mjanmarska v Belehrade. Informácie o podmienkach vstupu na územie Mjanmarska sú na webovej stránke http://www.mebelgrade.org/.O udelenie víz je možné požiadať na ktoromkoľvek veľvyslanectve, resp. konzulárnom úrade Mjanmarska, alebo elektronicky na webovej stránke http://evisa.moip.gov.mm/ Z dôvodu výskytu problémov s elektronickým systémom vydávania víz sa odporúča žiadať o vízum na niektorom zo zastupiteľských úradov Mjanmarska. Veľvyslanectvo SR v Bangkoku odporúča pred cestou overiť si na veľvyslanectve Mjanmarska, či sa podmienky vstupu a pobytu na jeho území nezmenili.