Mjanmarsko s Qatar Airways. Yangon z Budapešti s letenkami od 499€

12.Jún 2019 | 09:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť ázia letenky do ázie qatar airways Mjanmarsko letenky do Mjanmarska Yangon letenky do Yangon

Yangon, kedysi Rangoon, leží v Mjanmarsku, kedysi známom ako Barma. Názov štátu zmenili, aby sa zbavili koloniálneho pôvodu. Toho, ktorý po vás bude kričať v uliciach v podobe farebnej britskej koloniálnej architektúry. Ale. Neobjavený kút juhovýchodnej Ázie netreba pochopiť, treba ho vidieť. A viac ako na názvom rozmýšľať, ktorú z jeho pozoruhodných pagod si pôjdete pozrieť skôr.

K ceste využite ponuku od let.spoločnosti Qatar Airways s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do Yangon už od 499€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 50x37x25 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x10 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 30kg.

Letenky do Mjanmarska sú dostupné pre cesty v termínoch od septembra 2019 do mája 2020.


► Letenky napríklad v termíne 1-15 október 2019.

► Ubytovanie v Yangon už od 8€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Yangon 499€

Vyhľadať ubytovanie v Yangon

Podmienky vstupu do Mjanmarska

Vstup občanov SR na územie Mjanmarska je možný len s platným cestovným dokladom a vízom. Pre SR je akreditované veľvyslanectvo Mjanmarska v Belehrade. Informácie o podmienkach vstupu na územie Mjanmarska sú na webovej stránke http://www.mebelgrade.org/.O udelenie víz je možné požiadať na ktoromkoľvek veľvyslanectve, resp. konzulárnom úrade Mjanmarska, alebo elektronicky na webovej stránke http://evisa.moip.gov.mm/ Z dôvodu výskytu problémov s elektronickým systémom vydávania víz sa odporúča žiadať o vízum na niektorom zo zastupiteľských úradov Mjanmarska. Veľvyslanectvo SR v Bangkoku odporúča pred cestou overiť si na veľvyslanectve Mjanmarska, či sa podmienky vstupu a pobytu na jeho území nezmenili.Mjanmarsko s Qatar Airways. Yangon z Budapešti s letenkami od 499 eur