MOLDAVSKO: Kišinev z Viedne s letenkami od 22€

03.Mar 2020 | 08:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa moldavsko letenky do moldavska kišinev letenky kišineva letisko viedeň wizzair

K ceste do Moldavska môžete využiť aktuálnu ponuku let.spoločnosti Wizzair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Kišineva už od 22€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky z Viedne do Kišineva sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca marec 2020.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 21-31 marec 2020.

► Ubytovanie v Kišineve už od 8€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Kišineva

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - kišinev

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V KIŠINEVE

Podmienky vstupu do Moldavska

Oobčania členských štátov EÚ a Schengenu môžu vstupovať na územie Moldavskej republiky aj na občiansky preukaz formátu ID1 a ID2, vrátane biometrických občianskych preukazov. Nariadenie nadobudlo účinnosť zverejnením v Úradnom vestníku Moldavska 19. júna 2015.
Občiansky preukaz musí byť pri vstupe do krajiny platný ešte najmenej tri mesiace po predpokladanom poslednom dni pobytu na území Moldavskej republiky.Kišinev z Viedne s letenkami od 22 eur