MOLDAVSKO: Letenky z Viedne do Kišineva aj počas letných prázdnin od 169€

28.Jan 2019 | 18:35
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa moldavsko letenky do moldavska kišinev letenky kišineva letisko viedeň Tarom Romanian Air Transport

Moldavsko, neveľký štát na východe Európy, je pre nás krajinou nepoznanou. Nemá more, ani hory. Za to má hlavné mesto Kišinev. Zeleň a jazerá sú kam sa len pozrieš. Sem tam pomedzi ne vykukne aj nejaká tá historická budova. Alebo obrovské, rušné trhovisko, ktoré spolu s neďalekými vínnymi pivnicami v Cricova patrí k najzaujímavejším atrakciám mesta.

K ceste do Moldavska môžete využiť aktuálnu ponuku let.spoločnosti Tarom Romanian Air Transport s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Kišineva už od 169€. V cene letenky je jedna príručná batožina do 10kg a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti do 23kg.

Letenky z Viedne do Kišineva sú dostupné pre cesty v termínoch od februára do decembra 2019.


► Letenky napríklad v termíne 4-8 júl 2019.

► Ubytovanie v Kišineve už od 20€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - KIŠINEV OD 169€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V KIŠINEVE

Podmienky vstupu do Moldavska

Oobčania členských štátov EÚ a Schengenu môžu vstupovať na územie Moldavskej republiky aj na občiansky preukaz formátu ID1 a ID2, vrátane biometrických občianskych preukazov. Nariadenie nadobudlo účinnosť zverejnením v Úradnom vestníku Moldavska 19. júna 2015.
Občiansky preukaz musí byť pri vstupe do krajiny platný ešte najmenej tri mesiace po predpokladanom poslednom dni pobytu na území Moldavskej republiky.Letenky z Viedne do Kišineva aj počas letných prázdnin od 169 eur