Multi-city letenky do Kalifornie. San Francisco a Los Angeles z Budapešti od 459€

27.Jún 2017 | 17:19
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť Severná Amerika usa los angeles letenky do los angeles san francisco letenky do san francisca letenky do usa letenky do kalifornie airberlin

Využite priaznivé ceny leteniek a zaleťte si koncom leta do slnečnej Kalifornie. Navštívte filmovú Mekku menom Hollywood v Los Angeles alebo strávte pár hodín vo väzení San Francisca, v Alcatraze. Navštíviť môžete aj nádherný národný park Sequoia v horách Sierra Nevada či len tak sa prechádzať zlatistými, živými plážami pacifického pobrežia.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Airberlin si môžete zakúpiť multi-city letenky z Budapešti do San Francisca a s návratom z Los Angeles od 459€ . V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od augusta do októbra 2017.


► Letenky napríklad v termíne 4-19 októbra 2017.

► Ubytovanie v San Franciscu už od 20€ na osobu a noc.

► Ubytovanie v Los Angeles už od 20€ na osobu a noc.


Budapešť - San Francisco / Los Angeles - Budapešť 459€


Ubytovanie v Kalifornii

Vyhľadať ubytovanie v Los angeles od 20€

Vyhľadať ubytovanie v San francisco od 18€


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.